KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13005124

nr 1300 5124

Eva Orrsjö

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, Äng. Signerad-74. Olja på duk, 73x83 cm

Eva Orrsjö, svensk målare född 1947.

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 13 januari 2020
kl 19:10:12

Eva Orrsjö

Läs mer om Eva Orrsjö